Családi fotós vagyok, aki szívvel-lélekkel végig kíséri a családot a jegyesfotóktól kezdve a babavárás örömein keresztül a gyermekek felcseperedéséig. Dunaújvárosi műtermemben a klasszikus porték és modellfotók mellett lehetőség van lifestyle jellegű fotózásra és kifejezetten játékos gyermekfotózásra. A házi kedvenceket is szívesen látom.
Szabadtéri fotózásra rengeteg ötletem van a környékbeli parkokban, de szívesen fedezek fel új helyszíneket is vendégeim javaslatára. Otthoni fotózást és családi események megörökítését is vállalom.
Esküvői fotósként az események dokumentálása mellett kiemelt figyelmet szentelek az apró részleteknek és a meghitt pillanatoknak.
3 találat
Sziasztok! Vállalok sport- és eseményfotózást, gyerekfotózást szabadban az általad kiválasztott h...
Nikl Márk vagyok Már kiskorom óta imádom a fotózást Rengeteg tájképet termék fotózást készítettem...
Jegyes / Páros, Kismama, Baba, Gyerek, Születésnap
Rendezvény
Divat, Portré, Tájkép, Gastro, Tabló
Szabadtéri és stúdiófotók, gyermek-, család-, kismama-és portréfotózás, páros fotózás. Számomra a...
Földvári Roland vagyok, újgenerációs esküvő fényképészként több mint 15 éve foglalkozom esküvők f...
Cupee’s Photography Menu BEMUTATKOZÁS SZOLGÁLTATÁSAIM KAPCSOLAT cupeebv@gmail.com +36303372...
Üdvözlök minden kedves érdeklődőt! Fotográfus szakképesítéssel vállalok rendezvény-(esküvő, szüli...
A Flame Film Production csapata színvonalas esküvői Film és Fotók készítésével foglalkozik. Örömm...
Jegyes / Páros, Esküvő
Rendezvény
Fényképész vagyok. Elsősorban rendezvények fotózásával foglalkozom (koncert, ballagás, esküvő), d...
Jegyes / Páros, Esküvő, Keresztelő, Születésnap
Rendezvény, Ballagás, Szalagavató
Divat, Portré, Portfólió, Reklám, Enteriőr, Épület, Tárgy
Tapasztalataink szerint az online világban a fotók biztosítják a legnagyobb lehetőséget, hogy ela...
Reklám, Tárgy
Kiss & Klick wedding photography – Több mint 10 éves esküvői fényképész tapaszttal rend...
Legnagyobb elismerés számunkra a párok öröme, a boldogság, amit az elkészült felvételekkel és fot...
Társammal fotós és videós munkákat vállalunk az ország egész területén. Széles portfólióval rende...
Jegyes / Páros, Esküvő, Kismama, Baba, Gyerek, Keresztelő, Születésnap
Rendezvény, Riport, Ballagás, Szalagavató
Divat, Portré, Portfólió, Reklám, Épület, Tárgy, Tájkép, Gastro, Glamour, Reprodukció, Igazolványkép, Tabló, Kutya, Cica, Egyéb állat
Tótkomlóson és vonzáskörzetében vállalom fotóitok elkészítését, számlaképesen. Szolgáltatások: Es...
Kedves Jegyespár! Amennyiben még nem találtátok meg az esküvőtökre a fotóst, keressetek bizalomma...
Üdvözöllek! Ha már jártál itt, vagy véletlenül szembe jöttem neked, vagy tán ismersz is már, akko...
Patay János vagyok, szenvedélyes fotográfus, aki a pillanatok varázsát örökíti meg. Több mint tíz...
Üdvözöllek Vállalok Glamour,boudoir,portré fotózásokat Továbbá eskuvöi és rendezvény fotózást,csa...
# Ismerj meg! Szia! Papp Mátyás vagyok, a PAPPFOTO alapítója. Hiszek abban, hogy egy jó fotó nem ...
Jegyes / Páros, Esküvő, Kismama, Baba, Gyerek, Keresztelő, Születésnap
Rendezvény, Ballagás, Szalagavató
Divat, Portré, Portfólió, Reklám, Boudoir, Glamour
Üdvözöllek a Deniel Photonál! Szabó Dániel vagyok fiatal, lendületes és mindig mosolygós fotográf...
Lesták Ádám vagyok, ingatlanfotós és ingatlan marketing specialista. Olyan tudatos lakberendezőkn...
Enteriőr, Épület
Online marketinggel és social media felületek kezelésével foglalkozom. A fotózást mint kiegészítő...
Szabadtéri és stúdiófotók igény esetén, gyermek-, család-, lifestyle-, kismama-és portréfotózás, ...
Üdvözlöm a kedves látogatót! Amatőr fotós vállalkozó vagyok. Vállalok Esküvő, Kismama, Baba, Gyer...
Jegyes / Páros, Esküvő, Kismama, Baba, Gyerek, Keresztelő, Születésnap
Ballagás, Szalagavató
Igazolványkép, Kutya, Cica, Egyéb állat
Minden ami fotó és videó, egy helyen (esküvő, portré, üzleti, családi, gyermek, online streem, drón)
Minden ami fotó és videó = Mányi Fotó & Videó Az általános fotós és videós szolgáltatásaink m...
Kedves leendő Vendégeim! Horváth-Bata Patrícia vagyok, a Night Sky Photo megálmodója. Szívesen f...
Szia! Engedelmeddel szeretnék bemutatkozni! Én vagyok az, aki elkészítheti azokat a fotókat, amik...
Sziasztok vallalok fotozast videozas t budapesten belul ha érdekel keressetek uzetben köszönöm
Vállalok akár utazással is a fent leírt kategóriákban fotózást.
Esküvőre készültök?💍 Várom megtisztelő ajánlatkéréseiteket, kecskeméti vagyok, de országo...
Földi Klaudia vagyok. Portréfotózást, kutyafotózást, kutya-gazdi fotózást és páros fotózás vállal...
Szeretem a különlegességet, a nem megszokott dolgokat, színeket. És azt igyekszem a saját látásmó...
Imázs, Enteriőr, Épület, Tájkép
Debrecen, 4002 Magyarország
Számomra a zsánerkép saját szavainak megfogalmazva az érzelmek kivetülése fénykép formájában a jö...
Rendezvény, Riport
Portré, Portfólió
Magazinok publikációjaként fotók készítését vállalom. Tájkép, növény, épületek és amire szükség van.
Keress bizalommal, a weblapomon minden információt megtalálsz ! 🙂
Egy lelkes kis fotós csapatba botlottál a Beros Photo-val, biztosan nem véletlenül. Szeretjük az ...
Szeretek történeteket mesélni a képeimen keresztül. Szeretném mindenkinek megadni a lehetőséget, ...
A fő profilom a portré és esküvő fotózás. Imádok emberekkel közösen megalkotni maradandó emlékeke...
Sokféle termékfotózásí stílus létezik, és ennek megfelelően sokféle felhasználás is. Nagyon nehéz...
Az ingatlanfotózás területén jártas szakemberként azzal foglalkozom, hogy az ingatlanokat a lehet...
A semmiből valami egészet alkotni, az ötlettől eljutva a kész eredményig. A legtöbb kreatív munka...
Kedves Jegyespár! Közeledik a nagy napotok, de még nem találtátok meg a nektek megfelelő esküvői ...
Esküvői fotózás csomag ajánlat: – Rendelkezésre állás 8-12 óra – képek az öltöztetésr...
Jegyes / Páros, Esküvő, Keresztelő, Születésnap
Rendezvény, Riport
– esküvői fotózás, kreatív fotózás az esküvő helyszínén – újszülött fotózás nálatok o...
Kedves Látogató, a nevem Kelemen Tímea a Lissbis photography alapítója. Több témában vállalok fot...
Fotózást vállalok Budapesten. Termék, portré családi, páros, állat, étel, esküvő, eljegyzés, szül...
Jegyes / Páros, Esküvő, Születésnap
Rendezvény, Ballagás, Szalagavató
Portré, Enteriőr, Épület, Tárgy, Tájkép, Gastro, Igazolványkép, Kutya, Cica
Ha te is a retró analóg kedvelője vagy, akkor én vagyok a te fotósod! 35mm filmre szeretek portré...
Üdvözöllek! 👋 Laza Tamás Zoltán vagyok, fotográfus. Szenvedélyem az, hogy a pillanatokat ...
Szakmám a szenvedélyem. Szeretem megörökíteni a pillanatokat, érzéseket, hangulatot. Legyen az po...
Pálmai Gergő vagyok, fotográfus. Székhelyem Budapest, viszont az egész ország területén és a hatá...
Kedves Érdeklődő! Fotózás és videózás területén bármit megvalósítunk. Részletek emailben: szakacs...
Üdvözöllek Krisztián vagyok! Több mint 10 éves esküvői fényképész tapasztalattal rendelkezem. Le...
Szia, Bianka vagyok, fotós. Hiszek abban, hogy a jó fotó nem csak esztétikus, hanem őszinte is. ...
Elsősorban családi es rendezvényfotósnak érzem nagam, célom az emberek közötti kapcsolatok megjel...
Jegyes / Páros, Esküvő, Kismama, Baba, Gyerek, Keresztelő, Születésnap
Rendezvény, Ballagás, Szalagavató
Portré, Portfólió, Reklám
Kulturális intézmények (múzeumok, kiállítóterek, gyűjtemények, könyvtárak, emlékházak) számára ké...
Kedves Érdeklődő! Fő célunk az esküvői fotózás és videózás a RIAFilms jóvoltából. A RIAFilms-el e...
Jegyes / Páros, Esküvő, Kismama, Gyerek, Keresztelő, Születésnap
Portré, Reklám, Enteriőr, Tárgy, Tájkép, Gastro, Kutya, Cica
Sziasztok! Jakab Attila vagyok, egyéni vállalkozó. A Jakab Studio oldal adminja. Vállalkozásunk k...
Engedjétek meg hogy bemutatkozzam. Gősi Balázsnak hívnak, 2015 óta foglalkozom fotózással. Célom,...
VALÓSÍTSUK MEG KÖZÖSEN AZ ELKÉPZELÉSEIDET! Vedd fel velem a kapcsolatot és mondd el, hogy miben l...
Fotózást vállalok
A lordfotó egy apáról fiúra szálló esküvői-szolgáltatás, amit nagy elkötelezettséggel igyekszek t...
Jegyes / Páros, Esküvő, Keresztelő, Születésnap
Rendezvény
Kreatív csapatunk egyedi hangulatú fotókat és filmeket készít a következő témákban: esküvő, jegye...
